Partnerstwo

biznesowe z PlanMedia

Umów się na spotkanie

Partnerstwo
biznesowe z PlanMedia.

Umów się na spotkanie

Nasza historia zaczęła się w 2008 roku, gdy wraz z kolegami odszedłem z agencji reklamowej i założyłem PlanMedia. Rynek wymógł na nas projektowanie stron www. Byłem odpowiedzialny za pozyskiwanie klientów.

Zaczęło się obiecująco dużym projektem. Po kilku miesiącach żmudnych prac 150-osobowy zespół dużej korporacji pracował już na nowym intranecie. Kolejne projekty nie wpadały regularnie, morale spadało, brakowało zaangażowania. Zaczęliśmy szukać innych zajęć, aż w 2012 roku zespół się rozpadł.

Pieniądze zaoszczędzone z pracy na etacie zainwestowałem vabank w handel markową odzieżą używaną, otwierając, a wcześniej remontując sklep „niebo” na warszawskiej Pradze. Projekt szybko przekształcił się w finansowe piekło i plajtę.

Na mojej drodze stanął człowiek, który zachęcił mnie do ukończenia szkoły filmowej, widząc we mnie zdolności operatorskie. W 2014 reaktywowałem PlanMedia jako startup i zaczęliśmy produkować filmy promocyjne – znów od zera, ale z pewnym cennym doświadczeniem. Mój ówczesny wspólnik był jedną z pierwszych osób w Polsce, która nabyła uprawnień do latania dronem i tak po rozbiciu Phantoma 1, zakupiliśmy Phantoma 2 i wykonaliśmy serię ujęć do programów Canal + Discovery, oblatując dziesiątki miejsc w całej Polsce. W ciągu ostatnich 6 lat pracowałem z sukcesami dla Caritas, DoubleTree by Hilton, PepsiCo, TAURON, 5.10.15., Ski Team czy Arval. Historia zatoczyła pewne koło, gdy w 2017 roku do zespołu dołączył Paweł, z którym przed laty rozpoczęliśmy projekt PlanMedia.

Filip W. Senakiewicz
Właściciel PlanMedia