Zaczęliśmy w 2008 roku – rzuciłem etat i poszedłem na swoje. Zaczęliśmy projektować strony www. Zaangażowałem się w sprzedaż naszych usług i pozyskiwanie klienta. Wpadł duży projekt, który dał nam kopa. Niestety później kolejne zlecenia nie przychodziły regularnie, morale spadło, aż w końcu zespół się rozpadł. To był 2012 rok.

Z zaoszczędzonych pieniędzy otworzyłem kolejny biznes – handel markową odzieżą używaną. Remontując i otwierając sklep “Niebo” na warszawskiej Pradze czułem podekscytowanie. Niestety projekt przekształcił się w finansowe piekło i zakończył plajtą.

Często kiedy jesteśmy w dołku dzieje się magia – dla mnie takim momentem było spotkanie osoby, która zachęciła mnie do ukończenia szkoły filmowej. To był czas kiedy zacząłem rozwijać swój talent operatora.

W 2014 roku reaktywowałem PlanMedia jako startup. Innowacja polegała na nowatorskim podejściu do tworzenia filmów promocyjnych. Wraz ze wspólnikiem, który jako jeden z pierwszych w Polsce nabył uprawnienia do latania dronem, rozwijaliśmy projekty z wykorzystaniem ujęć z powietrza. Dla Canal+ Discovery wykonaliśmy serię ujęć do programów, oblatując dziesiątki miejsc w całej Polsce. Rozwinęliśmy również współpracę z takimi markami jak: Caritas, DoubleTree by Hilton, PepsiCo, TAURON, 5.10.15., Ski Team, Schneider Electric czy Arval. Nieprzerwanie od tamtego momentu rozwijamy się i obsługujemy wielu Klientów biznesowych i indywidualnych.

Jak widzisz historie z życia to gotowy materiał na film motywacyjny. Taki format video staje się coraz bardziej popularny. Zerknij jak może wyglądać taki film.

Jak wygląda Twoja droga w rozwoju kariery? Na którym etapie jesteś?
Trzymam kciuki, żebyś i Ty wyszedł zwycięsko z każdego trudniejszego momentu w swoim życiu!

Powodzenia
Filip